Sitemizi ve deneyiminizi geliştirmek için tanımlama bilgilerini kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek tanımlama bilgisi politikamızı kabul etmiş sayılırsınız
Geliştiren, Üreten, Destekleyen Olmak!

Yüksek verimli, uluslararası standartlarda, çevreci, iklim dostu cihazların üreticisiyiz.

Enerji, sanayileşmenin önemli kollarından ve hayatımızın vazgeçilmez bir unsuru. Nüfusu hızla büyüyen dünyanın öncelikli ihtiyaçlarından biri. Isıtma, soğutma ve klimatizasyon üzerinde en çok durulan konuların başında geliyor… Her geçen gün yeni ihtiyaçlar ortaya çıkıyor ve bu ihtiyaçlar doğrultusunda yeni teknolojiler üretiliyor.
COOLAER İKLİMLENDİRME SİSTEMLERİİklimlendirme sistemlerinde yenilenebilir çözüm:COOLAER İklimlendirme Sistemleri olarak Canovate Grup’un ısıtma, soğutma ve klimatizasyon sistemleri geliştiren, üreten ve çözümler sunan şirketiyiz. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk ve tek toprak, su, hava kaynaklı Isı Pompalarını geliştiren ve üreten şirketiz. Konut, ticari, iş ve endüstriyel ortamlar için verimli, çevre dostu, yüksek teknolojili ürünler üretiriz. Normal klimalara göre 10 kata kadar daha verimli olan ve az enerji harcanması sağlayan soğutma-klima sistemi Adyabatik İndirekt Soğutma Sistemleri de imzamızı taşıyan teknolojilerden biri. Misyonumuz yenilenebilir, sürdürülebilir enerjiye odaklanarak yenilikçi ürünler üretmek ve üretimleri AR-GE çalışmaları ile desteklemek.

www.canovateenerji.com

COOLAER İklimlendirme Sistemleri olarak

Altı ana alanda ürün ve hizmet sunuyoruz:

Veri Merkezi Soğutma Sistemleri
Isı Pompaları
Chiller Soğutma
Adyabatik Soğutma
Pano Klimaları
Kanal Tipi Hava Temizleme Sistemleri