Sitemizi ve deneyiminizi geliştirmek için tanımlama bilgilerini kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek tanımlama bilgisi politikamızı kabul etmiş sayılırsınız
KÜRESEL BİR TEKNOLOJİ ŞİRKETİYİZ

Teknolojinin Gelişimi İçin Sorumluluk Alıyoruz

Kusursuz üretim, yüksek üretim kapasitesi, geleceğin teknolojisi…
Dijital dönüşüm, Endüstri 4.0 ve Big Data gibi teknolojiler hayatımızda devrim niteliğinde farklar yaratıyor ve dünya her geçen gün daha fazla teknolojiye ihtiyaç duyuyor. Günümüzde en değerli varlıklarımızdan biri olan verinin korunması ve teknolojiyi yeniden belirleyecek olan 5G için tüm ülkeler hazırlanıyor.

Teknolojinin her alanı hayatımızın önemli bir parçasını kaplarken işletmeler için zorunluluk halini alıyor. Dijital dönüşümden 5G teknolojisine, veri merkezlerinden cloud çözümlerine, FTTX (İstenilen Noktaya Kadar Fiber) - FTTH (Eve Kadar Fiber) - FTTB (Binaya Kadar Fiber) teknolojilerinden inovasyona; şirketler sadece rekabet için değil, var olmak için teknolojik atılımlar yapıyor.
1979 Yılından İtibaren Sektörde1979 Yılından İtibaren Sektörde
40 Bin m² Üretim Alanı40 Bin m² Üretim Alanı
100% Milli ve Yerli100% Milli ve Yerli
95 Ülkeye İhracat95 Ülkeye İhracat
65 Distribütör65 Distribütör
40 bin metrekarelik modern üretim tesisimiz, yüksek kalitedeki üretim standartlarımız, farklı endüstri alanları için bini aşkın geniş ürün yelpazemiz ile dört kıtada faaliyet gösteriyoruz:
  • Data Center-Veri Merkezi
  • Veri Merkezi Soğutma Çözümleri
  • 5G Çözümleri
  • IoT-Nesnelerin İnterneti
  • Fiber Optikte FTTX (İstenilen Noktaya Kadar Fiber) - FTTH (Eve Kadar Fiber) - FTTB (Binaya Kadar Fiber) Çözümleri
  • Dikili Tip Server ve Network Rack Kabinetler
  • Duvar Tipi Kabinler
  • Dış Ortam Kabinleri
  • Kabinet İklimlendirme Sistemleri
  • PDU (Power Distribution Unit-Güç Dağıtım Ünitesi-Güç Dağıtım Ünitesi) ve IP-PDU (Power Distribution Unit -Güç Dağıtım Ünitesi/Akıllı PDU Sistemleri) gibi pek çok alanda üretim yapıyor, teknolojinin sınırlarını zorluyoruz.

ÜRETİMLERİMİZİN

%60’ını 95 ülkeye ihraç ediyoruz.

Canovate olarak teknolojinin gündemini belirlemek, teknolojiye dünya çapında öncülük etmek üzere çalışıyoruz… Komple data center çözümlerimiz ve uçtan uca fiber optik çözümlerimiz ile teknolojik üretimlerimizin %60’ını 95 ülkeye ihraç ediyoruz. ABD, Hollanda, Dubai, Meksika, Yunanistan, Endonezya, Arjantin, Suudi Arabistan, Filipinler olmak üzere 8 ofisimiz ve 65 distribütör firması işbirliğimiz ile tüm dünyaya geleceğin teknolojisini götürüyoruz. Tüm dünyada milyonlarca insanın hayatına dokunuyoruz. 
GÜCÜMÜZ

Sizin de Gücünüz!

Gelişmekte olan dünyada “bilgi” en değerli varlık. Canovate Grup Yönetim Kurulu Başkanı Can Gür “bilginin daha iyi bir dünya için olmazsa olmaz bir unsur” olduğunu her zaman dile getiriyor. Bu vizyonla büyüyen Canovate Grup olarak alanımızda lider şirketlerden biri olmamızı dünyanın önde gelen AR-GE ve inovasyon odaklı çalışmalarımıza borçluyuz. Biz gücümüzü AR-GE ve inovasyondan alıyoruz!
Teknolojinin gelişiminde önemli bir yeri olan

Dijitalleşme beraberinde pek çok alanda değişimi ve gelişimi getiriyor.

5G fiber teknolojisi, veri merkezi, bilişim teknolojileri dünyamızı şekillendiriyor. İleri teknoloji ürünü makine ve ekipmanlar endüstrilerde fark yaratılmasını sağlıyor; sağlık, ulaşım, eğitim, otomotiv başta olmak üzere hayatımızın birçok alanına yön veriyor. Yenilikçi ürünlerimizi ve hizmetlerimizi uçtan uca teknoloji çözümleri sağlamak için uluslararası standartlara göre geliştirdik.
Güçlü bir dijitalleşme birçok alanda avantajlar sağlar:
GüvenlikGüvenlik
Statik düşünce ve süreçlerde yenilikçi çözümlerStatik düşünce ve süreçlerde yenilikçi çözümler
VerimlilikVerimlilik
Maliyet düşürmeMaliyet düşürme
Pazarlama ve reklamcılıkPazarlama ve reklamcılık
Müşteri ve kullanıcı deneyimiMüşteri ve kullanıcı deneyimi
Veri toplama ve analizVeri toplama ve analiz
Canovate Elektronik olarak

Canovate Grup Şirketleri’nin amiral gemisiyiz.

Veri merkezleri ve bileşenlerinin önde gelen bir küresel sağlayıcısı olmanın yanı sıra FTTX (İstenilen Noktaya Kadar Fiber) teknolojisi ve yapısal kablolama dahil olmak üzere uçtan uca fiber optik altyapı sağlayıcısıyız. Bu sayede şirketleri dijital dönüşümde ileri seviyeye yükseltecek bilgiye ve kaynaklara sahibiz. Yenilikçi ürünlerimizi ve hizmetlerimizi uçtan uca teknoloji çözümleri sağlamak için uluslararası standartlara göre geliştiriyoruz.
 
Veri merkezi sağlayıcısı olarak 21. yüzyıl işletmelerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamak için komple veri merkezi çözümleri yelpazesi sunuyoruz. Mikro ve Mini Veri Merkezlerimiz hızlı şekilde kurularak kısa sürede devreye alınabilir ve ayrı sistemler olarak entegre edildiğinde küçük ve orta ölçekli işletmeler için avantajlı özelliklere sahiptir. Maksi Veri Merkezlerimiz sıcak ve soğuk koridorlara sahip daha kapsamlı ve yoğun ihtiyaçlara yönelik özellikler barındırır. Modüler ve ölçeklenebilir tüm veri merkezlerimiz yatırım getirisini en üst düzeye çıkarır, sermaye giderini en aza indirir, yatırımlarınızı geleceğe hazırlar.
 
Veri merkezleri için müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik kabinler ve aksesuarlar sağlıyoruz. Veri merkezleri soğutma sistemleri, ortam izleme sistemleri ve erişim kontrol sistemlerine yönelik çözümleri de sunabilmekteyiz. Ayrıca veri merkezleri için kabin üstü kablo yönetimini mümkün kılan çeşitli aksesuarlar da ürünlerimizin arasında yer almaktadır.
 
Fiber optik çözümlerimiz, işletmelere veya konutlara FTTB (Binaya Kadar Fiber) ve FTTH (Eve Kadar Fiber) veya FTTX (İstenilen Noktaya Kadar Fiber) teknolojisini götürür. Yapısal kablolamamız da servis sağlayıcısından istenilen yere 5G teknolojisinin sorunsuz ulaştırılmasını sağlar.
Verinin depolanması, İşlenmesi ve

Kullanıcılara sunulması görevini yerine getiren teknolojilerin tüm bileşenlerini geliştiren ve üreten şirketiz.

İleri teknolojisi ve geniş ürün portföyü ile bilişim ve telekomünikasyon alanında yenilikçi fikirler ve yenilikçi çözümler üreterek dünya ile buluşturuyoruz.
Kalite standartlarından ödün vermeden, üretimin her aşamasında kusursuzu hedefleyerek çalışıyoruz