Sitemizi ve deneyiminizi geliştirmek için tanımlama bilgilerini kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek tanımlama bilgisi politikamızı kabul etmiş sayılırsınız
Tak-Çalıştır MTP ve MPO Trunk ve Fan-Out Kabloları

Tak-Çalıştır MTP ve MPO Trunk ve Fan-Out Kabloları


Canovate Tak-Çalıştır MTP ve MPO Trunk ve Fan-Out Kablo montajları, kurulum süresi ve maliyetini azaltarak Veri Merkezi ve telekomünikasyon ağlarında, yüksek yoğunluklu omurga kablolarının hızlı bir şekilde yerleştirilmesini sağlar. Ayrıca yeniden yerleştirme veya yapılandırma kolaylığı sağlar.
MTP ve MPO gövde kabloları, sağlam ve güvenli mikro kablo yapısı kullanılarak tüm fiber tiplerinde ve 12 ve 24 çekirdekli modellerde sunulabilir. Kompakt kablolar, kabloların daha iyi tanımlanmasını sağlar ve ayrıca ekstra kabloların gereksiz kullanımını ortadan kaldırarak veri merkezi içindeki hava akışını iyileştirir.
 
Tak-Çalıştır MTP ve MPO Trunk ve Fan-Out Kabloları’nın Öne Çıkan Özellikleri:
  • MTP ve MPO Fan-Out ve MTP ve MPO MTP - MPO versiyonları mevcuttur.
  • 12 ve24 fiber seçenekleri mevcuttur.
  • LC ve  SC Fan-Out içerir.
  • SM ve Multimode (OM4 ve OM3) fiber seçenekleri sunmaktadır.
Tak-Çalıştır MTP ve MPO Trunk ve Fan-Out Kabloları
Tak-Çalıştır MTP ve MPO Trunk ve Fan-Out Kabloları