Sitemizi ve deneyiminizi geliştirmek için tanımlama bilgilerini kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek tanımlama bilgisi politikamızı kabul etmiş sayılırsınız
Mini Veri Merkezi Çözümleri
CANOVATE MİNİ VERİ MERKEZİ 4 HAFTADA KURULUR, PEK ÇOK OLANAK SUNAR!

Mini Veri Merkezi Çözümleri


Mini Veri Merkezleri şirketlerin ve kuruluşların ağ oluşturma ihtiyaçlarını karşılarken hem sermaye hem de işletme harcamalarını kontrol etmelerine olanak tanıyan, modüler veri merkezleridir. Bağımsız birimler olarak ya da hastaneler, felaket kurtarma merkezleri, saha veya şube ofisleri veya en yeni veri merkezi çözümlerine ihtiyaç duyan ancak IT personeli bulunmayan şirketler için uygundurlar.
 
Mini Veri Merkezleri yüzlerce kabine kadar ölçeklenebilir. Bu ölçeklenebilirlik Mini Veri Merkezlerini genişletmek isteyen şirketlerin yanı sıra, harcamalarını kontrol etmek ve gelecekte büyümek için esnekliğe ihtiyaç duyan yeni kurulan şirketler için mükemmel bir çözüm haline getirir.
 
Canovate Mini Veri Merkezlerinin kurulumu için planlamadan çalışmaya başlama aşamasına 4-6 hafta kadar kısa bir süre yeterlidir. Soğutma, güç yönetimi, güvenlik ve ortam izleme de tasarıma dahil edilmiştir.
 
Entegre yan soğutucular 30kW'a kadar bağımsız kabin içi soğutma sağlar. Sistemi arızalardan korumak için Canovate Mini Veri Merkezleri’nde standartlardan bağımsız olarak bir yedekleme sistemi de bulunmaktadır. Bir soğutucunun arızalanması veya bakıma ihtiyaç duyması durumunda sistemin geri kalanı, sıcaklık artışı, hasar, zaman kaybı veya gelir kaybı riski olmadan yükü kaldırabilir.
 
Soğutmanın yanı sıra, güç yönetimi bir veri merkezi için diğer bir önemli faktördür. Canovate Mini Veri Merkezlerinde ani elektrik artışlarına, düşmelere, titremelere veya elektrik kesintilerine karşı koruma sağlayan bir dizi çözüm vardır. Ani yükselmeler, düşmeler ve titreşimler hassas elektronik cihazlara zarar verebilir veya sistemin performansını düşürebilir ve kısa bir elektrik kesintisi bile sistemi kapatır ve uzun bir yeniden başlatma sürecine neden olabilir.
 
Canovate Mini Veri Merkezleri UPS'leri (Uninterruptible Power Supplies-Kesintisiz Güç Kaynağı) ve IP-PDU'ları (Power Distribution Unit-Güç Dağıtım Ünitesi/Akıllı PDU Sistemleri) dahil ederek tehditlere karşı koruma sağlar.
 
UPS, yedek batarya gibi az miktarda elektrik depolar ve hassas ekipmana giden güç akışını yumuşatarak hem düşme hem de ani yükselme tehdidini ortadan kaldırır ve elektrik kesintilerine karşı koruma sağlar.
 
Aynı zamanda IP-PDU'lar yöneticilerin ekipmanı yerel bir IP adresinden veya herhangi bir internet bağlantısından izlemesine ve kontrol etmesine olanak tanır. Bu da kullanıcıları, potansiyel aşırı yükler konusunda ve yetersiz kullanılan bir sunucu gibi sistemin verimsiz olduğu alanlar için uyarabilir.
 
Bağımsız, anahtar teslimi bir çözüm olan Canovate Mini Veri Merkezi, benzer veri merkezi çözümlerine göre % 50 daha az yer kaplayarak kullanıcılara en çok ihtiyaç duydukları son teknoloji veri merkezinin gücünü elde etme olanağı sağlar.
Mini Veri Merkezi Çözümleri