Sitemizi ve deneyiminizi geliştirmek için tanımlama bilgilerini kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek tanımlama bilgisi politikamızı kabul etmiş sayılırsınız
Soho Kabinetler
Küçük ofislere veya ev ofislere özel

Soho Kabinetler


Küçük ofislerin veya ev ofislerin (SOHO) sıcak-soğuk koridor koruması, kesintisiz güç kaynakları veya güç dağıtım panellerine sahip bir veri merkezi için harcama yapmasına gerek yoktur. Bununla birlikte, küçük ofislerin veya ev ofislerin sabit sürücüler, ağ ekipmanı ve CCTV (Close Circuit TeleVision/Kapalı Devre Televizyon) sistemleri dahil telekomünikasyon ekipmanı toza, kire ve istenmeyen erişimlere karşı korunmalıdır.

Canovate Soho Kabinetleri, ağ çözümleri için artan talebi karşılamak üzere geliştirildi. Canovate Soho Kabinetler dünya standartlarındaki veri merkezlerinde kullanılan kabinetlerin faydalarını ekonomik bir pakette sunan, daha küçük sistemlere düşük maliyetli bir alternatiftir.

Soho kabinetlerimizin en temel özelliği kompakt tasarımlarıdır:

19” SOHO kabinetimiz, 1 çift ağır yüke dayanıklı 19” taşıyıcı dikmeye sahiptir. 500x450 mm (gxd) ölçülerindeki SOHO kabinin, 6U (336 mm yükseklik), 9U (469 mm yükseklik) veya 12U (603 mm) yükseklik seçenekleri mevcuttur.
• 10” SOHO kabinimiz, 1 çift ağır yüke dayanıklı 10’’ taşıyıcı dikmeye sahiptir. 316x310 mm (gxd) ölçülerindeki SOHO kabinin 6U (336 mm dış yükseklik) konfigürasyonu mevcuttur ve kolay bakım için açılabilir yan panellere sahiptir.

Soho Kabinetlerimiz küçük ofisler veya ev ofisler için tasarlanmıştır, ancak tüm sistemlerimiz için uyguladığımız standartları ve bütünlüğü korur. Sağlam bir çelik çerçeve ile tasarlanmışlardır, hem RoHS uyumlu hem de UL sertifikalıdır ve sağlam silindirik kilitli şeffaf cam kapıya sahiptirler.
Soho Kabinetler