Sitemizi ve deneyiminizi geliştirmek için tanımlama bilgilerini kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek tanımlama bilgisi politikamızı kabul etmiş sayılırsınız
Tek Gövdeli Duvar Tipi Kabinetler
HER ORTAMA UYGUN STİLİ İLE CANOVATE

Tek Gövdeli Duvar Tipi Kabinetler


Canovate Tek Gövdeli Duvar Tipi Kabinetler, estetik ve profesyonel görünümü sayesinde her ortamda ve lokasyonlarda kullanılabilir.
 
Canovate Dışarıdan Açılabilir Yan Panelli Gövdeli Duvar Tipi Kabinetler, çelik çerçeve, silindirik kilitli cam kapı ve dışarıdan açılabilir yan paneller bulunur. RoHS uyumlu ve UL Sertifikalıdır.

Canovate Sabit Yan Panelli Tek Gövdeli Duvar Tipi Kabinet, çelik çerçeve, silindirik kilitli cam kapı ve sabit yan paneller bulunur. RoHS uyumlu ve UL Sertifikalıdır.

Canovate İçeriden Açılabilir Yan Panelli Tek Gövdeli Duvar Tipi Kabinet, çelik çerçeve, silindirik kilitli cam kapı ve içeriden açılabilir yan paneller bulunur. RoHS uyumlu ve UL Sertifikalıdır.

Canovate EKO Serisi Dışarıdan Açılabilir Yan Panelli Tek Gövdeli Duvar Tipi Kabinet, çelik çerçeve, silindirik kilitli cam kapı ve dışarıdan açılabilir yan paneller bulunur. RoHS uyumlu ve UL Sertifikalıdır. Uygun maliyetli çözümlerdir.
Tek Gövdeli Duvar Tipi Kabinetler