Sitemizi ve deneyiminizi geliştirmek için tanımlama bilgilerini kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek tanımlama bilgisi politikamızı kabul etmiş sayılırsınız
Bakır Keystone Jacklar
KOMPAKT TASARIMLARI İLE CANOVATE

Bakır Keystone Jacklar


Canovate Bakır Keystone Jacklar, ağınızı optimize edilmiş verimlilikle oluşturmak için olağanüstü performans ve güvenilirlik sunar. Kullanıcıya ofis binası, kabinler ve hatta evleri ağa bağlamak için hızlı ve kolay bir yol sağlar. Keystone jakı, ekleme kaybı ve parazit sinyal iletimini dengeler. Kompakt tasarımı, modülün tasarımla uyumlu modüler bağlantı kutularına sığmasına da olanak tanır.
 
Canovate Kategori 5E Korumasız Keystone Jack, 110/KRONE Evrensel IDC konnektör 23-26 AWG katı teller için dikey sonlandırma sağlar. Kategori 5 T568A ve T568B kablolama telekom standartları için uygundur.

Canovate Kategori 6 Korumasız Keystone Jack (180° Veri Prizi), 110/KRONE Evrensel IDC konnektör 23-26 AWG katı teller için dikey sonlandırma sağlar. T568A ve T568B kablolama telekom standartları için uygundur.

Canovate Kategori 6 Korumalı Keystone Jack (180° ve 90° Veri Prizi), T568A ve T568B kablolama telekom standartları için uygundur. FCC 68 ile uyumludur.
Bakır Keystone Jacklar