Sitemizi ve deneyiminizi geliştirmek için tanımlama bilgilerini kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek tanımlama bilgisi politikamızı kabul etmiş sayılırsınız
Bakır Patch Paneller
SON TEKNOLOJİ İLE ÜRETİLEN CANOVATE

Bakır Patch Paneller


Canovate Bakır Patch Paneller, veri merkezinde esnek, güvenilir ve düzenli bir kablolama sistemi oluşturmak için ideal bir yöntemdir. Bugün, piyasada korumalı veya korumasız çeşitli bakır patch panel stilleri bulunabilir. Bu bağlantı panelleri, gelen ve giden ethernet kablolarını bağlamak ve yönetmek için bağlantı noktaları içeren bakır bağlantı kablosunu kullanır. Korumalı ve korumasız patch panellerin yanı sıra, bakır patch paneller, ayrıca düz ve açılı tip çeşitleri de bulunur.
 
Canovate 24 Port UTP Kategori 5E Patch Panel 1U, 24 Port zırhsız RJ45 jacklar içerir. Renk kodu ile yazdırılmış, TIA 568A/B, 8 kutuplu LSA terminalleri bulunur. 19’’ sac gövdelidir.

Canovate 48 Port UTP Kategori 6 Patch Panel 2U, 48 port zırhsız RJ45 jacklar içerir. Renk Kodu ile yazdırılmış, TIA 568A/B, 8 kutuplu LSA terminalleri bulunur. 19’’ sac gövdelidir.

Canovate 24-48 Port FTP Kategori 5e Patch Panel 1U, 24-48 port zırhsız RJ45 jacklar içerir. Renk Kodu ile yazdırılmış, TIA 568A/B, 8 kutuplu LSA terminalleri bulunur. 19’’ sac gövdelidir.
Bakır Patch Paneller